Hart

Připojte se k týmu

Zveme vás, abyste se seznámili s aktuálními nabídkami práce. Připojte se k našemu týmu a budujte s námi budoucnost HART.

Filtrovat nabídky:

Použité filtry:

Co vás čeká?

  • správa skladu náhradních dílů
  • fyzický příjem a výdej zboží
  • kontrola přijímaného zboží
  • vedení příslušné dokumentace
  • evidence stavu skladu
  • práce pouze na nočních směnách

Co by vám nemělo chybět?

  • přesnost, pečlivost, flexibilita, angažovanost
  • smysl pro pořádek a odpovědnost
  • schopnost pracovat v týmu

Co vás naučíme a rádi vám dáme?

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
  • motivační systém ohodnocení
  • možnosti zvyšování kvalifikace a profesního rozvoje
  • firemní benefity (stravenky v hodnotě 120 Kč, dovolená navíc,kartu Multisport, atd...
  • stabilní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • zázemí silné a prosperující společnosti s mezinárodní působností

Uchazeče žádáme o zaslání svého životopisu pomocí tlačítka Odpovědět. Rádi bychom vás laskavě informovali, že budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče.

ajax-loading

Aplikace na pozici:

* povinné pole

Soubory by měly být uloženy ve formátu .pdf, .doc nebo .docx.

V dokumentech uveďte prosím následující souhlas: „Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby nezbytné k realizaci náborového procesu prováděného společností HART Sp. z o.o. se sídlem v Opolí (Opole) v souladu se zákonem ze dne 10. května 2018 o ochraně osobních údajů (Sb. z r. 2018, pol. 1000). Zároveň souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely budoucích náborových procesů prováděných společností HART Sp. z o.o. se sídlem v Opolí během příštích 12 kalendářních měsíců na stejnou nebo podobnou pozici. ”.

[x]Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů obsažených pro účely nezbytné k realizaci náborového procesu prováděného společností HART Sp. z o.o. se sídlem v Opolí (Opole) v souladu se zákonem ze dne 10. května 2018 o ochraně osobních údajů (Sb. z r. 2018, pol. 1000). Zároveň souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely budoucích náborových procesů prováděných společností HART Sp. z o.o. se sídlem v Opolí během příštích 12 kalendářních měsíců na stejnou nebo podobnou pozici.

Informujeme vás, že v souladu se Zásadami bezpečnosti osobních údajů Hart Sp. z o.o.:

1. Správcem vašich údajů je Hart Sp. z o.o. se sídlem v Opolí, ul. Morcinka 43, 45-531 Opole, zapsaná v Rejstříku podnikatelských subjektů Vnitrostátního soudního rejstříku pod číslem KRS: 0000170602, NIP (DIČ): 754-274-89-22, e-mail: rodo@hartphp.com.pl. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat, a to tak, že nás budete kontaktovat na uvedené kontaktní údaje.
2. Vaše osobní údaje uvedené v Zákoníku práce ze dne 26. června 1974 nebo v jiných podrobných zákonech (dle požadavků inzerátu) zpracováváme na základě právních předpisů. Jejich uvedení je nezbytné k tomu, abyste se zúčastnili náborového procesu. Ostatní osobní údaje (např. fotografii) zpracováváme na základě vašeho dobrovolného souhlasu, který jste nám udělili zasláním vaší žádosti a jejich uvedení neovlivní možnost zúčastnit se náborového procesu.
3. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány pouze pro účely související s náborem na volné pracovní pozice v Hart Sp. z o.o. a v rozsahu, v jakém jste poskytli souhlas, a nebudou zpřístupňovány třetím stranám, s výjimkou případů, kdy mají být osobní údaje poskytnuty na písemnou žádost vlastníka údajů.
4. Na základě vašich údajů Správce údajů nebude vůči vám uplatňovat automatizované rozhodování, včetně rozhodování vyplývajícího z profilování. Jediné profilování, které není automatické, se provádí v případě výběru kandidáta v etapě náboru. Spočívá v porovnání údajů uchazeče s kritérii stanovenými zaměstnavatelem na volné pracovní místo.
5. Správce údajů nemá v úmyslu předávat vaše údaje jiným příjemcům, ani do třetí země, ani do mezinárodních organizací.
6. Máte právo požadovat od Hart Sp. z o.o.: přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu, odstranění nebo omezení zpracování, vznést námitku proti jejich zpracování, a můžeme je také na vaši žádost přenést do jiného správce údajů. Odstranění nebo omezení zpracování lze použít, pokud neexistuje zákonná povinnost je zpracovat, např. povinnost vyplývající z ustanovení zákoníku práce.
7. Žádosti, které budou v náborovém procesu zamítnuty, budou zničeny v souladu s lhůtami a způsoby stanovenými v Zásadách bezpečnosti informací.
8. V souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů Správcem údajů máte právo podat stížnost u orgánu dozoru.
9. Pokud nesouhlasíte, neposílejte prosím svůj životopis.

Přečíst si vše

Žádné nabídky
pro vás?

Pokud, podle vašeho názoru,
můžete pomoci při rozvoji
HART, ale nenašli jste
tu vhodnou nabídku,
pošlete nám svou
žádost.

Viz také

Příležitostná práce

Pracujte, kdykoli chcete, a získávejte pracovní zkušenosti

Zobrazit více

Nábor

Podívejte se, jak provádíme náborový proces

HART