HART Tenis

Obok głównej działalności, jaką jest handel częściami samochodowymi, firma Hart organizuje również w ramach promocji sportu i zdrowego trybu życia coroczny Międzynarodowy Turniej Tenisowy Hart Open. Odbywa się on na terenie Centrum Tenisowego Hart Tenis w Zawadzie koło Opola. Centrum tenisowe zostało otwarte w 2000 roku i już rok później odbyła się pierwsza edycja turnieju Hart Open. Jest to największa impreza sportowa tego typu na Opolszczyźnie, a także jedna z większych w Polsce. Na kortach w Zawadzie gościły zawodniczki z całej Europy, pojawiło się tu wiele znanych nazwisk.

Centrum Hart Tenis oferuje możliwość zagrania nie tylko w tenisa, ale także mini tenisa, squasha i badmintona, jak i możliwość skorzystania z siłowni, a po wysiłku zjedzenia smacznego obiadu w restauracji znajdującej się w budynku centrum tenisowego.

strona Centrum Tenisowego Hart Tenis

HART Remiza

Na terenie głównej siedziby firmy w Opolu znajduje się również muzeum z zabytkowymi samochodami i maszynami parowymi. Możliwość zobaczenia na własne oczy fragmentu historii motoryzacji z pewnością będzie nie lada gratką dla miłośników tej dziedziny techniki.

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Dowiedz się więcej lub kontynuuj.